cheapies آلمان مسابقه هانوفر تیراندازی

cheapies: آلمان مسابقه هانوفر تیراندازی سفر به هانوفر اعزام تیرانداز مهدیشهری رقابت های قهرمانی نوجوانان

گت بلاگز مازندران ابلاغ بخشودگی سود و جرایم تسهیلات در بانکها به زودی

مرحله دوم بخشودگی سود و جرایم تسهیلات کمتر از 250 میلیون ریال به بانکها به زودی ابلاغ می شود.

ابلاغ بخشودگی سود و جرایم تسهیلات در بانکها به زودی

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری،سیف رییس کل بانک مرکزی در سومین مرحله همایش سراسری روسای شعب بانک کشاورزی دربابلسر گفت: 45هزار میلیارد تومان جهت این منظور در نظر گرفتیم که 35هزار میلیارد تومان جهت زیاد کردن سرمایه و کم کردن بدهی های دولت تخصیص یافت.

وی افزود: 10 هزار میلیارد تومان جهت بخشودگی سود مطالبات کمتر ازیکصد میلیون تومان در نظر گرفته شد.

رییس کل بانک مرکزی گفت: در اجرای تبصره 35 قانون بودجه در سال 95 ، اولویت به تخصیص مبلغ دو هزار و 250 میلیارد تومان جهت بخشودگی سود و جرایم تسهیلات کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه داده شد که عملکرد بانک کشاورزی در این زمینه بسیار درخشان بود.

ابلاغ بخشودگی سود و جرایم تسهیلات در بانکها به زودی

سیف افزود: این مکانیزم جهت سال 96 نیز تمدید ومقرر شد سود وجرایم تسهیلات کمتر از 250 میلیون ریال طبق دستورالعملی که بزودی ابلاغ خواهد شد مورد بخشودگی قرار گیرند.

وی گفت : سال گذشته آینده نگری کرده بودیم که ازظرفیت بانک مرکزی جهت اصلاح ساختار نظام بانکی، کمبود کفایت سرمایه بانک هاو جبران بدهی های دولت به نظام بانکی استفاده کنیم.

وی افزود: اولویت به تخصیص مبلغ 2250 میلیارد تومان جهت بخشودگی سود و جرایم تسهیلات کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه داده شد که عملکرد بانک کشاورزی در این زمینه بسیار درخشان بود.

رییس کل بانک مرکزی گفت: این مکانیزم جهت سال 96 نیز تمدید ومقرر شد سود وجرایم تسهیلات کمتر از 250 میلیون ریال طبق دستورالعملی که بزودی ابلاغ خواهد شد مورد بخشودگی قرار گیرند.

مرحله دوم بخشودگی سود و جرایم تسهیلات کمتر از 250 میلیون ریال به بانکها به زودی ابلاغ می شود.

سیف با تاکید بر اهمیت بخش کشاورزی در استقلال اقتصادی کشور و تحقق رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال، بانک کشاورزی را ابزار و نهاد مهم در جهت تقویت و توسعه بخش کشاورزی اعلام کرد.وگفت:شکل امروزی بانک کشاورزی را بانکی تخصصی دانست که علاوه بر فعالیت های جاری بانکداری، تمرکز خاص ای بر حمایت از بخش کشاورزی دارد و این مهم را از طریق جامعه گسترده سپرده گذاران در سطح کشور انجام می دهد که جزو شاخصه های منحصر به فرد این بانک است.

وی افزود: سرمایه جدی نظام و حاکمیت جهت اعتلا و توسعه بخش کشاورزی ، به حق بانک کشاورزی است و به این علت تقویت سرمایه بانک کشاورزی مورد توجه و تاکید واقع شده است است و در پی تصویب تبصره 35 قانون بودجه وافزایش سرمایه این بانک در سال 95، روند زیاد کردن سرمایه این بانک در سال 96 نیز ادامه خواهد داشت و به زودی سرمایه بانک کشاورزی 3700 تا 3800 میلیارد تومان زیاد کردن خواهد یافت.

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: مرکزی | تسهیلات | کشاورزی | ابلغ بخشودگی | بخشودگی سود و جرایم | بخشودگی تسهیلات | بخشودگی جرایم کشاورزان | بانک مرکزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog