cheapies آلمان مسابقه هانوفر تیراندازی

cheapies: آلمان مسابقه هانوفر تیراندازی سفر به هانوفر اعزام تیرانداز مهدیشهری رقابت های قهرمانی نوجوانان

گت بلاگز اقتصادی سناریوی تکراری زیاد کردن قیمت گوشت در ماه رمضان ، پرداخت هاى 2 هزار میلیارد ت

سایه سنگین بهره‌های بانکی بر صنعت خودروسازی، طلسم صادراتی بعد از آنفلوانزا و نگرانی کشاورزان از اجرای طرح قیمت تضمینی گندم در بورس کالا از مهمترین عناوین ا

سناریوی تکراری زیاد کردن قیمت گوشت در ماه رمضان ، پرداخت هاى 2 هزار میلیارد ت

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، بااهمیت ترین عناوین اخبار اقتصادی امروز به شرح ذیل است:

عبارات مهم : ایران

سایه سنگین بهره های بانکی بر صنعت خودروسازی/پرداخت هاى دو هزار میلیارد تومانى به بانک ها ماشین را گران كرد؟
پرداخت سود و بهره های سنگین از سوی خودروسازان به بانک ها یکی از معضلاتی است که بیش از پیش، اصلاح و بازبینی مورد نیاز را می طلبد و امید است دولت دوازدهم با ورود جدی و قاطع جهت عوض کردن اوضاع مذکور، کارها مؤثر و سازنده مورد نیاز را در این خصوص عملیاتی نماید.

قاچاق، هر سال هزاران وقت شغلی را بر باد می دهد
قاچاق کالا مهمترین معضل امروز اقتصاد کشور است که هر سال هزاران وقت شغلی را از بین می برد ولی با وجود کم کردن آن در سالهای گذشته، همچنان درد مهم اقتصاد کشور به شمار می رود.

طلسم صادراتی بعد از آنفلوانزا/ مرغ و تخم مرغ کشور عزیزمان ایران بدون مشتری
فعالان حوزه براین باورند که طی چند ماه اخیر با شیوع آنفولانزای حاد پرندگان بسیاری از رقبا همچون ترکیه در بازارهای نشانه رخنه کردند که در شرایط کنونی به باعث نبود مزیت رقبتی، امکان باز بعد گیری بازار ها وجود ندارد.
نگرانی کشاورزان از اجرای طرح قیمت تضمینی گندم در بورس کالا

رئیس بنیاد توانمند سازی گندمکاران گفت: سال گذشته طرح قیمت تضمینی جهت جو در بورس کالا اجرا شد و کشاورزان تجربه خوبی از این مسئله نداشتند، از این رو نگرانی هایی مبنی بر اجرای این طرح جهت گندم وجود دارد.

مشکلاتی که دست به گریبان شرکتهای دانش بنیان است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ضعف در حوزه عرضه و تقاضا، وجود دلالان و واردات بعضی از کالاهایی که توان ساخت آنها به وسیله شرکت های دانش بنیان وجود دارد، از جمله معضلات این شرکت ها هست.

90 درصد روغن مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می شود
مشاور وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به اینکه میزان وابستگی به خارج از کشور بیش از ۹۰ درصد است از این رو اجرای طرح خوداتکایی در دستور کار قرار گرفته هست.

باز شدن گرۀ اشتغال با توسعه صنعت گردشگری
عضو اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه توسعه صنعت گردشگری منجر به زیاد کردن قیمت اشتغال می شود، گفت: حضور گردشگران می تواند بسیاری از صنوف دیگر را به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم فعال سازد.
تهاتر زمین ، راهکار فراموش شده است تأمین مالی مسکن مهر پردیس

عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان گفت: در مسکن مهر پردیس مقرر شده است بود که با استفاده از تهاتر زمین و ارزش افزوده ای که از این بخش به دست می آید، بتوانند هزینه های خدمات زیر بنایی و روبنایی را تأمین کنند، ولی متأسفانه در بسیاری از بخش ها این هزینه ها دیده نشد.

بانک جهانی آینده نگری خود از رشد اقتصادی کشور عزیزمان ایران را 1.2 درصد کم کردن داد
بانک جهانی در بروزترین گزارش خود با اشاره به سلب اعتماد سرمایه گذاران خارجی جهت ورود به کشور عزیزمان ایران بر اثر تحریم های تازه آمریکا در اوایل سال 2017، آینده نگری خود از رشد اقتصادی کشور را 1.2 درصد کم کردن داد و آن جهت امسال میلادی 4 درصد عنوان کرد.

عوامل ناپایدار، منابع طبیعی کشور عزیزمان ایران را شکننده کرد
برخی عوامل ناپایدار در منطقه منابع طبیعی کشور عزیزمان ایران را شکننده کرده که از این رو اجرای عملیات آبخیزداری، آبخوان داری و بیابان زدایی در برنامه ششم مورد تأکید قرار گرفته هست.

سناریوی تکراری زیاد کردن قیمت گوشت در ماه رمضان/ شرکت حمایت کجایی؟
طی ماه های اخیرافزایش افسار گسیخته قیمت گوشت در مغازه های سطح شهر، نگرانی هایی جهت مصرف کنندگان ایجاد کرد که با شروع ماه رمضان این زیاد کردن قیمت، شیب تندتری به خود گرفته هست.

فعالان تولید قارچ، نیازمند حمایت های هر چه بیشتری هستند/از رتبه هشتم کشور عزیزمان ایران در تولید قارچ تا موانع پیشِ رویِ صادرات
بر اساس گزارشات موجود، کشور عزیزمان ایران هشتمین تولید کننده قارچ در دنیا به شمار می رود، لذا علی رغم برخورداری از چنین جایگاه خاص ای،همچنان شاهد وجود موانعی جدی در مسیر تسهیل صادرات این محصول هستیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | اقتصاد | اقتصادی | اجرای طرح | ماه رمضان | اخبار اقتصادی | عناوین اقتصادی | اخبار اقتصادی

سناریوی تکراری زیاد کردن قیمت گوشت در ماه رمضان ، پرداخت هاى 2 هزار میلیارد ت

سناریوی تکراری زیاد کردن قیمت گوشت در ماه رمضان ، پرداخت هاى 2 هزار میلیارد ت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog