cheapies آلمان مسابقه هانوفر تیراندازی

cheapies: آلمان مسابقه هانوفر تیراندازی سفر به هانوفر اعزام تیرانداز مهدیشهری رقابت های قهرمانی نوجوانان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وسوسه ۴۵۰ هزار دلاری جباروف از تبریز!

به گزارش خبرآنلاین؛ سرور جباروف جهت استقلال در نبود امید ابراهیمی می توانست نقش لیدر تیم را بازی کند. طوری که شفر داشت به آپشن های مختلفی راجع به کاپیتانی تیم

وسوسه ۴۵۰ هزار دلاری جباروف از تبریز!

وسوسه ۴۵۰ هزار دلاری جباروف از تبریز!

عبارات مهم : بازیکن

سرور جباروف خیلی سخت گرفته و زیر بار تمدید قراردادش با استقلالی ها نمی رود.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرور جباروف جهت استقلال در نبود امید ابراهیمی می توانست نقش لیدر تیم را بازی کند. طوری که شفر داشت به آپشن های مختلفی راجع به کاپیتانی تیم فکر می کرد. حالت هایی که شاید گاهی مسیر بعضی از آنها به بسته شدن بازوبند روی دست های بازیکن پست شماره 8 استقلال، ختم می شد. او می توانست در مقام پلی میکر، در وقت نبودن پژمان منتظری و مهدی رحمتی یا وریا و یا حتی بودن وریا یکی از کاندیدا های استقلال جهت کاپیتانی باشد.

سرور ولی همچنان رضایت به تمدید قرارداد هم نداشته. او جهت استقلال شرط گذاشته. شرطی که فعلا مذاکرات را به بن بست رسانده هست. او که 120 هزار دلاری از فصل قبل طلب دارد، ابتدا انگار دنبال مطالبات قبلی هست. سرور خیلی صریح به استقلالی ها گفته است:«ابتدا وظیفه مطالبات قبلی را مشخص کنید. بعد از آن هر مسئله ای توانایی بررسی دارد. می شود راجع به هر چیزی مذاکره کرد.»

وسوسه ۴۵۰ هزار دلاری جباروف از تبریز!

استقلالی ها ولی بعد از اینکه در ماجرای امید ابراهیمی ، طلب های این بازیکن را پرداخت کردند و بعد هم او نماند ، کمی در تمدید قرارداد با سرور می ترسند. زیاد کردن چشمگیر قیمت دلار باعث می شود اگر قرار باشد با عجله این پول را بپردازند . در این شرایط ولی مدیران استقلال که توان تمدید با ستاره ها را نداشتند ، استعفا دادند و چالش ها چند برابری شده است است.

می گویند سرور جهت سال تازه هم قراردادی پیشنهاد داده که حدود 450 هزار دلار هست. یعنی 120 هزار دلاری بیش از سال قبلش.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرور جباروف جهت استقلال در نبود امید ابراهیمی می توانست نقش لیدر تیم را بازی کند. طوری که شفر داشت به آپشن های مختلفی راجع به کاپیتانی تیم

او البته پیشنهادی به همین مبلغ از تراکتورسازی دریافت کرده است و به همین علت هم است که زیر بار رقمی کمتر از این نرفته است.

قطعا تعیین وظیفه قرارداد قبلی و مذاکرات موثر می تواند همه چیز را ممکن کند. ولی فعلا استقلال مذاکره کننده ای ندارد که بتواند حقش را بگیرد!

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | قرارداد | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog